Dziś w nocy na ulicy Wrocławskiej policjanci zatrzymali 14-latka, który skradzionym volkswagenem golfem wjechał do rowu. Nastolatek siedział w aucie, kiedy obok zatrzymał się patrol policji. Nie próbował uciekać.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziś w nocy na ulicy Wrocławskiej policjanci zatrzymali 14-latka, który skradzionym volkswagenem golfem wjechał do rowu. Nastolatek siedział w aucie, kiedy obok zatrzymał się patrol policji. Nie próbował uciekać. Jak się później okazało, chłopak chwilę wcześniej ukradł pojazd i jechał nim, nie mając prawa jazdy. Jechał zbyt szybko i wpadł do rowu. Kiedy właściciel golfa rano zgłosił się do komisariatu, aby zawiadomić policję o kradzieży, auto już na niego czekało. Sprawą 14-latka zajmie się sąd rodzinny.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!