Akcja "Obudźmy Marysię" Akcja "Obudźmy Marysię"

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Hubertus to impreza, która podsumowuje sezon jeździecki. W Szklarach Górnych (w ośrodku Jazda konna i hipoterapia "Promyk") atmosferze Hubertusa będzie towarzyszyć szczytny cel.

Organizatorzy zbierają pieniądze na leczenie Marysi, która po ciężkim wypadku jest w śpiączce farmakologicznej. Marysia nie tylko jeździła konno, przed wypadkiem była oddanym weterynarzem. Rodzina, chcąc jej powrotu do dawnego życia, zdecydowała się na przewiezienie jej do kliniki w Krakowie. Jednakże miesięczny pobyt w szpitalu to koszt 20 tysięcy złotych.

29 października w Szklarach Górnych organizowana jest impreza (Hubertus), podczas którego zbierane będą pieniądze na pomoc Marysi. W programie m.in. konkursy w skokach przez przeszkody, przejażdżki na kucach i gonitwy za lisem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!