robert winnicki poseł kukiz/15

Robert Winnicki, poseł Ruchu Kukiz'15 (© alina gierak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jelenia Góra. Robert Winnicki, poseł z Ruchu Kukiz’15, prezes Ruchu Narodowego będzie miał w Jeleniej Górze biuro poselskie. Od 15 grudnia będzie ono działać w siedzibie NSZZ Solidarność przy ul. 1 Maja.

Poseł z Ruchu Kukiz’15, prezes Ruchu Narodowego będzie miał w Jeleniej Górze biuro poselskie. Od 15 grudnia będzie ono działać w siedzibie NSZZ Solidarność przy ul. 1 Maja. - Będzie otwarte co tydzień dla mieszkańców, przez jeden dzień w tygodniu - zapowiada Robert Winnicki. Obiecuje, że przez cały czas będzie dostępny pod telefonem jego jeleniogórski asystent, do którego po pomoc mogą zwracać się mieszkańcy naszego regionu. Podobnie będą działać jego biura poselskie w innych miastach dolnośląskich. -
Planuję stworzenie w Sejmie, wśród dolnośląskich posłów lobbingu na rzecz regionu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego, bo one są najbardziej zaniedbane
- zapowiada poseł Kukiz’15. - Z samej turystyki te regiony nie wyżyją, potrzebne są przemysłowe inwestycje, które zapewnią rozwój - wyjaśnia poseł. W najbliższym czasie Robert Winnicki zaproponuje utworzenie dolnośląskim posłom zespołu regionalnego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!