Prace plastyczne dzieci z pracowni JCK pojechały do Bautzen - można je tam oglądać od dziś.

Prace plastyczne dzieci z pracowni JCK pojechały do Bautzen - można je tam oglądać od dziś.

Wystawa "Non stop color" to zbiór prac, jakie powstały w pracowniach plastycznych pod okiem trzech instruktorek: Ewy Nyc, Katarzyny Sobieskiej i Marii Szubart. Tworzyły je dzieci w wieku od 3 do 13 lat. - Wystawa ma pokazać nie tylko same prace, ale też to, jak pracuje się z dziećmi, jak wygląda proces tworzenia, bo proponujemy eksperymentalne techniki - tłumaczy Mirosław Kulla z JCK. - Oprócz wystawy w ramach tego projektu powstanie też katalog, który opisze właśnie te narzędzia pracy i podpowie, jak je wykorzystać - dodaje.

Wystawę można oglądać w Atelier Socjokulturalnego Centrum Steinhaus e.V. Bautzen, Steinstrasse 37.
Będzie czynna do 27 lipca. We wrześniu będzie ją można zobaczyć w Polsce.

W Muzeum Techniki w Bautzen od 17 czerwca będzie też można oglądać inną wystawę z Jeleniej Góry. Swoje fotografie zaprezentuje Wojciech Miatkowski, fotograf - amator, laureat m.in. Biennale Fotografii Górskiej. Jeleniogórzanie wystawę "Pejzaż metafizyczny" mieli już okazję zobaczyć w kwietniu w MDK Muflon.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!