Adam Ferency i inni aktorzy znani z seriali i komedii rozbawili do łez publiczność na festiwalu w Lubomierzu. Adam Ferency (na zdjęciu), kamerdyner z serialu "Niania", oraz Ryszard Kotys, czyli Paździoch z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Adam Ferency i inni aktorzy znani z seriali i komedii rozbawili do łez publiczność na festiwalu w Lubomierzu.
Adam Ferency (na zdjęciu), kamerdyner z serialu "Niania", oraz Ryszard Kotys, czyli Paździoch z "Kiepskich", byli najbardziej oblegani przez widzów 13. Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu. Rozdawali autografy i, jak na gwiazdy przystało, jeździli limuzynami.


Adam Ferency wraz z Martą Lipińską, Marzeną Kipiel-Sztuką oraz Stanisławą Celińską odsłonili tablice pamiątkowe w "galerii sław" lubomierskiego Zaułku Filmowego.
Ponadto wręczono nagrody paniom, które zwyciężyły w kategorii najlepszej aktorki. W tym roku identyczną liczbę głosów uzyskały Marta Lipińska i Violetta Arlak, czyli Michałowa i wójtowa z "Rancha". I obie otrzymały Kryształowe Granaty 2009.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!