Para gejów - Jakub i Dawid - oświadczyli się sobie na ulicy. Zobaczcie reakcje ludzi [ZDJĘCIA, FILM]

Na pomysł niezwykłej akcji wpadła para gejów Jakub i Dawid. Chłopaki na ulicach polskich miast udawali przed ludźmi swoje oświadczyny, aby sprawdzić reakcje przechodniów na ich związek. Do swojej akcji wciągali spotkane na ulicy osoby, prosząc je o zrobienie zdjęcia. Para, jak przyznaje, obawiała się przed zdjęciami dużej dawki hejtu i nieprzyjemności, ale reakcja ludzi okazała się ogromnym zaskoczeniem

„Politycy wciąż przekonują nas, że nasze społeczeństwo nie jest gotowe na wprowadzenie w Polsce małżeństw lub chociaż związków partnerskich. Postanowiliśmy zatem to sprawdzić na własnej skórze” - napisali na swoim Facebooku Jakub i Dawid. W tym celu para udawała przed ludźmi swoje oświadczyny. Jeden z chłopaków zaczepiał przypadkowe osoby mówiąc, że za chwilę przyjdzie jego druga połowa, chce się oświadczyć i prosił o zrobienie zdjęcia. Gdy wszyscy spodziewali się kobiety – nagle pojawiał się drugi z chłopaków. Jak reagowali ludzie? To wszystko można zobaczyć na specjalnym filmiku, który trafił właśnie do sieci. W ciągu dwóch dni materiał utrzymany w konwencji ukrytej kamery obejrzało już ponad 50tys osób.

Największym zaskoczeniem są jednak reakcje ludzi. Zamiast spodziewanego hejtu i wyzwisk, napotkane osoby przyjmują tę sytuację życzliwie – robią zdjęcia, składają gratulacje i życzą szybkiej zmiany prawa w Polsce. Zdarzają się też odmowy, raz ktoś chłopaków nawet przegonił, ale ilość takich zachowań jest marginalna. Jak podkreślają twórcy, żaden nieżyczliwy im komentarz nie został usunięty z materiału, a tak pozytywny odbiór ich akcji jest dla nich samych dużym i bardzo miłym zaskoczeniem. - Może już jest w Polsce lepiej niż czasem nam się wydaje? - puentuje para.

Całość kończy się planszą, która przypomina, że Polska wciąż pozostaje jednym z sześciu państw Unii Europejskiej, który nie zezwala na zawieranie małżeństw i związków partnerskich przez pary jednopłciowe.

Wideo

Ewa Chojna

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.12.2018, 06:53

Jak nadal będą z sobą za 25 lat bez skoku w bok to wtedy osobiście złożę im gratulacje.

02.12.2018, 11:50

Japierdole no to gratulacje dla młodej pary... Życze wam na nowej drodze by was kurwa walec przejechał szony...

01.12.2018, 11:16

I jest super, powodzenia życzę. Oby więcej takich sytuacji, a coraz mniej polskiej patologii. 😍😍

30.11.2018, 14:17

Żenujące

30.11.2018, 10:01

No

30.11.2018, 08:15

promowanie homoseksualizmu... nie popieram, to nigdy nie będzie normalne ani naturalne... :/

30.11.2018, 03:21

Para homo oswiadczyla sie a potem radosnie zalozyli koszulki Konstytucja !! i poszli radosnie walczyc o wolne sady!!!

29.11.2018, 22:44

Brawo a dla hejterow nie!! Każdy ma prawo do miłości wolałabym dwóch ojców czy dwie matki niż żyć w rodzinie gdzie ojciec bije matkę i dzieci i wiecznie jest alko albo molestuje tfuuu albo jest rodzicem dla 500 plus im więcej dzieci tym więcej kasy a dzieci później chodzą po ulicy i wyrastają na bandytów bo nie mieli przykładu z rodziców i nie miał ich kto wychować..

29.11.2018, 18:33

Nikogo nie krzywdzą, moga robić co chcą. Brawo za odwagę! :)

29.11.2018, 17:16

Czy jeden z tych panów nie powinien być ubrany w suknie Ślubną ?Było by romantycznie na max ;-)

29.11.2018, 17:11

cyt. „Może już jest w Polsce lepiej...”
K...a! Lepiej? Skoro jest coraz większe przyzwolenie na takie wynaturzenie to chyba jest coraz gorzej.
Ludzie opamiętajcie się!!!

29.11.2018, 17:05

Niech się w domu pedałują pajace!
To nie jest ani normalne ani naturalne. Nasze społeczeństwo jest nienormalne. Na matkę, która karmi dziecko w parku ludzie ryja drą a czemuś takiemu przyklaskują. Czy to jest normalne?

29.11.2018, 16:50

Ewa jak bys się czuła mając dwóch ojców? Pomyśl jak przykre dzieciństwo ma takie dziecko w tych czasach?

29.11.2018, 16:30

Hahaha hahaha Ktoś tu chce j*bać pedałów.....w takim razie kim sam jest???

29.11.2018, 15:33

Że też nikt im ryjów nie obił...