Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który bez prawa jazdy, pod wpływem narkotyków kierował autem i holował inny pojazd

Policjanci w Podgórzynie na ulicy Żołnierskiej zauważyli dwa pojazdy - Mazdę oraz VW Polo. Okazało się, że kierujący pojazdem marki Mazda holował pojazd marki VW Polo, który był w niewłaściwy sposób zabezpieczony, nie posiadał trójkąta na tylnej szybie.

Podgórzyn: Bez prawa jazdy, pod wpływem narkotyków kierował autem


Policjanci zatrzymali pojazdy do kontroli drogowej. Kierująca pojazdem holowanym została pouczona o właściwym sposobie zabezpieczenia auta. Następnie funkcjonariusze wylegitymowali kierującego pojazdem marki Mazda. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna był zdenerwowany i dziwnie pobudzony. Policjanci podejrzewali , że 21-latek kierował autem będąc pod wpływem narkotyków, co potwierdziło przeprowadzone badanie. Mężczyzna przyznał się, że wcześniej wypalił dwa jonity zawierające marihuanę i haszysz. Dodatkowo 21-latek w bieliźnie ukrył woreczek z amfetaminą.

Podczas kontroli nie posiadał żadnych dokumentów, a jak się później okazało nie posiadał on w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

21-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz za posiadanie narkotyków za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!