Policja Jelenia Góra: Policjant uratował życie mężczyźnie

Policja Jelenia Góra: Dzielnicowy z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w czasie wolnym uratował życie młodemu mężczyźnie. Do zdarzenia doszło w jednym z jeleniogórskich parków.

Policja Jelenia Góra
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© polskapresse)

Policja Jelenia Góra: Szybka reakcja mundurowego
Do zdarzenia doszło 7 października około godziny 11. Dzielnicowy z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze, który tego dnia nie miał służby, jadąc ulicą Okrzei zauważył na jednej z ławek w parku młodego mężczyznę, który zsunął się z niej i szyją zawisł na poręczy. Ta dziwna pozycja przykuła uwagę funkcjonariusza, który natychmiast się zatrzymał i poszedł sprawdzić co się stało.
Okazało się, że mężczyzna był już nieprzytomny.

Policja Jelenia Góra: Uratował życie


Policjant natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe, a sam przystąpił do reanimacji mężczyzny. Po 2-3 minutach prowadzonego masażu serca udało się mężczyźnie przywrócić funkcje życiowe. Wkrótce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego i zabrał chorego do szpitala, gdzie aktualnie przebywa. Prawdopodobnie w chwili zdarzenia znajdował się on w stanie upojenia alkoholowego.

Policja Jelenia Góra: Ustalają tożsamość


Jak informuje Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze, w związku z tym , że mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, obecnie policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia jego tożsamości.


∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię