W ten weekend w Szklarskiej Porębie będzie można poszaleć na rowerze i obejrzeć akrobacje w wykonaniu zawodowców. Pod wyciągiem na Szrenicę rozpoczyna się Lech Bike Festival. W sobotę o godz. 10.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ten weekend w Szklarskiej Porębie będzie można poszaleć na rowerze i obejrzeć akrobacje w wykonaniu zawodowców. Pod wyciągiem na Szrenicę rozpoczyna się Lech Bike Festival.

W sobotę o godz. 10.30 ruszy maraton, podzielony na dwa dystanse: Piccolo i Grande. Trasa pierwszego wynosi 36,5 km. W drugim trzeba będzie przejechać taki dystans dwukrotnie. Widzowie będą mogli też zobaczyć zawody w skokach na rowerach. Widowiskowa konkurencja dirt polega głównie na pokonywaniu nasypów ziemnych: zawodnicy wybijają się ze specjalnej rampy, pokonując skokami przeszkody.

Największą niedzielną atrakcją będą skoki do wody na rowerze. Rozpoczną się o godz. 14.30. Widowiskowa konkurencja co roku ściąga pod Szrenicę tłumy. Zwycięzcą zostanie ten, kto wykona najciekawszy trik w powietrzu.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!