Ciężarówka z naczepą staranowała osobowe audi. Jego 23-letni kierowca nie żyje. Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Jeleniej Górze na ul. Wrocławskiej przy stacji paliw .

Kierowca samochodu osobowego chciał wjechać na stację benzynową i przyhamował przed skrętem. Kierowca jadącego za nim tira prawdopodobnie nie zauważył tego manewru i zepchnął osobówkę do rowu. Samochód został zmiażdżony. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na drodze były trudne warunki jazdy, zalegało błoto pośniegowe.

Straż pożarna miała problemy z wydobyciem ciała kierowcy z wraku. Na miejsce ściągnięto specjalistyczny sprzęt z jednostki straży pożarnej w Bolesławcu. Kierowca ciężarówki został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

STAN (gość)

AKURAT W TEDY WRACALEM ZE SZKLARSKIEJ POREBY WARUNKI BYLY FATALNE DO JAZDY PRZYJECHALEM Z 6 CENTYMETROWYM LODEM Z PRZODU SAMOCHODU DO RZESZOWA

ja (gość)

To byl chlopak pracujeacy w kwiaciarni "klimaty"robil piekne bukiety!Kondolencje dla rodziny