Jeleniogórzanie utrzymali lidera

(GB)
Jakub Czech (przy piłce) zdobył dla Sudetów 20 punktów. fot. Grzegorz Bereziuk
Koszykarze Sudetów w ostatnim tegorocznym spotkaniu II ligi pokonali na wyjeździe Dorozbud Legnica 86:60 Podopieczni Ireneusza Taraszkiewicza nad ostatnimi w tabeli legniczanami dominowali na parkiecie poza druga ...

Koszykarze Sudetów w ostatnim tegorocznym spotkaniu II ligi pokonali na wyjeździe Dorozbud Legnica 86:60

Podopieczni Ireneusza Taraszkiewicza nad ostatnimi w tabeli legniczanami dominowali na parkiecie poza druga kwartą, która przegrali 13:21 i do przerwy przeważali zaledwie różnicą 2 punktów (34:32).
Po zmianie stron na parkiecie dominowali już przyjezdni i ostatecznie zwyciężyli 86:60. Wygrana pozwoliła jeleniogórzanom zakończyć rok na pozycji lidera.
Wyniki pozostałych meczów: Śląsk II Wrocław – MKKS Zabrze 57:114, AZS Politechnika Opole – VB Leasing Siechnice 96:62, Open Basket Pleszew – Pogoń Prudnik 94:69, AZS OSRiR Kalisz – Spójnia Stargard Szczeciński 78:76, AZS Radex Szczecin – UKKS 2000 Leszno 88:59, Doral Staropolanka Nysa Kłodzko – AZS PP Big Plus Poznań 101:85