Jak informuje kierownictwo MZK na czas biegu z obsługi wyłączone zostaną przystanki: pl. Kościuszki Arkady i Centrum, marsz. Piłsudskiego/ Legionów, marsz. Piłsudskiego/Ciesielska, Jana Pawła II/ Rolna. Dla wyznaczonych kursów obowiązuje tymczasowy przystanek przy ul. Jerozolimskiej.
Zostaną wyznaczone trasy objazdowe dla linii 1, 2, 3, 4, 5, 7 i 34 z pominięciem pl. Kościuszki, poniżej szczegóły opis tras objazdowych:
Linia 1:
– kurs o godz. 13:14 z dworca przejazd do przystanku św. Antoniego/Głowackiego b/z, dalej objazd ulicą Graniczną, od przystanku Jana Pawła II – szpital 04 swoją stałą trasą,
– kurs o 13:45 z Dąbrowy przejazd do przystanku Jana Pawła II/Stolarska b/z, dalej objazd ulicą Jerozolimską, od przystanku św. Antoniego – PSS Społem stałą tras;
Linia 2:
– kurs o godz. 12:40 z dworca do przystanku Warszawska/Galeria b/z dalej objazd: ul. św. Antoniego, Graniczną dalej Jana Pawła II swoją stałą trasą,
– kurs o godz. 13:10 z Swolszewic Małych – Borki do przystanku Jana Pawła II – Stolarska b/z – objazd ul. Jerozolimską – dalej swoją stałą trasą;
Linia 3:
– kurs o godz. 12:48 z Jana – do przystanku DH Tomasz b/z, dalej objazd ul. Barlickiego, Legionów i powrót na stałą trasę,
– kurs o godz. 13:16 z Mostowej do przystanku Farbiarska/Legionów b/z, dalej objazd ulicami: Legionów, Barlickiego, od przystanku św. Antoniego/PSS Społem swoją stałą trasą,
– kurs o godz. 13:00 z pl. Kościuszki – początek kursu od przystanku św. Antoniego/PSS Społem;
Linia 4:
– kurs o godz.13:06 z Zawadzkiej do przystanku Warszawska – Galeria b/z, dalej objazd ul. św. Antoniego, Graniczna, od przystanku Jana Pawła II – szpital 04 powrót na stałą trasę,
– kurs o 13:31 z Brzustówki do przystanku Jana Pawła II/Stolarska b/z, dalej objazd ulicą Jerozolimską, od przystanku Warszawska/Konstytucji 3 Maja powrót na stałą trasę;
Linia 5:
– kurs o godz. 12:51 z Ujezdzkiej/szkoła do przystanku Warszawska/Galeria b/z, dalej objazd ulicami:
św. Antoniego, W. Panfil, Zielona, Legionów od przystanku Dąbrowska/Legionów powrót na stałą trasę,
– kurs o godz. 13:16 z Dąbrowy do przystanku Dąbrowska/Legionów b/z, dalej objazd ulicami: Legionów, Zieloną, Jana Pawła II, Jerozolimską, od przystanku Warszawska – Konstytucji 3 Maja powrót na stałą trasę;
Linia 7:
– kurs o godz. 12:45 z dworca do przystanku Warszawska – Szeroka b/z, dalej objazd ul. Barlickiego, Legionów, od przystanku Legionów – Słowackiego 08 powrót na stałą trasę,
– kurs o godz. 13:20 z Smugowej do przystanku Legionów/Słowackiego 03 b/z, dalej objazd ul. Legionów, Barlickiego, od przystanku Warszawska – Konstytucji 3 Maja powrót na stałą trasę,
– kurs o godz. 13:40 z dworca dalej objazd ul. Barlickiego, Legionów, od przystanku Legionów/Słowackiego 08 powrót na stałą trasę;
Linia 34:
– kurs o godz. 12:35 z Cekanowa – zakończenie kursu na przystanku św. Antoniego PSS Społem.
Policja podsumowała majówkę na polskich drogach
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?