Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Dolnośląska policja daje pracę

JU
fot. Polskapresse
Komendant Wojewódzki policji we Wrocławiu przypomina o rozpoczęciu rekrutacji do służby w policji na Dolnym Śląsku. Potrzebni są policjanci niemal do trzydziestu jednostek w całym województwie.

Terminy przyjęć do służby:
- 17 lipca 2012 – 137 osób
- 4 września2012 - 38 osób
- 6 listopada 2012 - 77 osób.

Policjanci poszukiwani są w następujących jednostkach:
- w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w Oddziale Prewencji Policji we Wrocławiu, w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Legnicy,
- w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w Legnicy, w Wałbrzychu i we Wrocławiu,
- w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu, Dzierżoniowie, Głogowie, Górze, Jaworze, Kamiennej Górze, Kłodzku, Lubaniu, Lubinie, Lwówku Śląskim, Miliczu, Oleśnicy, Oławie, Polkowicach, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Świdnicy, Trzebnicy, Wołowie, Ząbkowicach Śląskich, Zgorzelcu, Złotoryi.

Policjantem może zostać każdy obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, niekarany i korzystający z pełni praw publicznych. Kandydaci powinni mieć także m.in. co najmniej średnie wykształcenie, zdać testy fizyczne i psychologiczne.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć dokumenty w punkcie obsługi interesantów w holu głównym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu (wejście od ul. Podwale 31/33, numer telefonu 71-340-4044, nr wew. 14044) lub w siedzibach wymienionych wyżej komend miejskich i powiatowych, zgodnie z miejscem, w którym są zameldowane.

Kandydaci powinni dostarczyć: podanie o przyjęcie do służby w Policji, wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B), dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu; w przypadku wystawienia tych dokumentów w językach obcych - ich tłumaczenie) i książeczkę wojskową, jeżeli kandydat do służby objęty jest ewidencją wojskową.

Inne dokumenty do pobrania znajdziesz TUTAJ

Policja na swojej stronie zaznacza, że preferowani będą kandydaci posiadający:
- wykształcenie wyższe magisterskie lub równorzędne, a w szczególności o kierunku: prawo, administracja, ekonomia informatyka lub bezpieczeństwo wewnętrzne
- wykształcenie wyższe licencjackie, inżynierskie;
- tytuł ratownika albo ratownika medycznego;
- uprawnienia instruktora sportów walki, strzelectwa sportowego, ratownictwa wodnego, nurkowania oraz sportów motorowodnych
- prawo jazdy kat. „A” lub „C”.

Źródło: KWP Wrocław

od 12 lat
Wideo

echodnia Ksiądz Łukasz Zygmunt o Triduum Paschalnym

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dolnoslaskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto