Jelenia Góra/Karpacz: Medale młodych narciarzy

alka
Sześć medali zdobyli młodzi narciarze z Karpacza na XVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych. Gratulujemy!

Mariusz Dziadkowiec (na zdjęciu), uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu zdobył aż cztery medale. Dwa złote i po jednym srebrnym i brązowym. Jego koleżanki i koledzy ze szkoły oraz klubu Śnieżka Karpacz. Mariusz był drugi w sprincie, trzeci w biegu na 5 km oraz najlepszy w biegu na 10 km i w team sprincie razem z Tomaszem Grabieniem. Złoto zdobyła także Urszula Łętocha, która była najlepsza w biegu na 7,5 km. Urszula razem z koleżanką Katrzyną Mrowca wygrała także w team sprincie. W klasyfikacji klubowej biegaxczy narciarskich klub z Karpacza zajął 9 miejsce, zaś MKS Karkonosze Jelenia Góra miejsce 12. Gratulujemy młodym zawodnikom.