Kolarstwo MTB. Udany występ Lechii

MJ
Kolarze Lechii występ w Zawoi zaliczają do udanych
Podczas weekendowych zawodów z cyklu Bike Maraton w Zawoi (Małopolska) nieźle wypadli kolarze górscy Lechii Piechowice.

Zwycięzcą w swojej kategorii wiekowej na krótkim dystansie (20 km) został Paweł Kluk, czwarte miejsce zajął Jędrzej Piś, piąte - Dariusz Kluk i Przemysław Niedbalski. Na średnim dystansie siódme miejsce zajął Patryk Kaczmarczyk.

- Trasa była bardzo trudna, górzysta z najwyższym punktem na wysokości 1100 metrów. Mimo wszystko nasi zawodnicy poradzili sobie całkiem nieźle - mówi Jacek Kamiński, kierownik drużyny. W zawodach wzięło udział 800 zawodników.

Obecnie zawodnicy Lechii przygotowują się do wyścigu górskiego w Karpaczu, który odbędzie się 12 czerwca. Peleton wystartuje o godz. 10.30 ze stadionu.