Senat
Okręg wyborczy nr 17
1. Grzegorz Bierecki – przedsiębiorca – Gdańsk - Nie należy do partii politycznej
2. Mariusz Filipiuk - pracownik administracji - Międzyrzec Podlaski - Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Stefan Karasiński – adwokat – Terebela - Członek partii Platforma Obywatelska RP
4. Marek Woch – prawnik – Kąkolewnica - Nie należy do partii politycznej
Okręg wyborczy nr 18
1. Henryk Cioch – prawnik – Lublin - Nie należy do partii politycznej
2. Józef Zając - nauczyciel akademicki - Stany Nowe - Nie należy do partii politycznej
Okręg wyborczy nr 19
1. Jerzy Chróścikowski – rolnik – Białowola - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2. Mariusz Cichocki - inżynier mechanik - Tomaszów Lubelski - Członek partii Platforma Obywatelska RP
3. Maria Sendecka – lekarz - Tomaszów lubelski - Członek partii Liga Polskich Rodzin
Sejm
Okręg wyborczy nr 7
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Genowefa Tokarska – parlamentarzysta – Biszcza - Członek partii PSL
2. Franciszek Stefaniuk – parlamentarzysta – Drelów - Członek partii PSL
3. Arkadiusz Bratkowski - pracownik administracji samorządowej - Miączyn Stacja - Członek partii PSL
4. Tadeusz Sławecki – nauczyciel - Radzyń Podlaski - Członek partii PSL
5. Janusz Szpak - pracownik administracji samorządowej - Siennica Różana - Członek partii PSL
6. Józef Kuropatwa - pracownik administracji samorządowej – Prehoryłe - Członek partii PSL
7. Zdzisława Deniszczuk – rolnik – Wygoda - Członek partii PSL
8. Dorota Fornalska - inżynier budownictwa - Tomaszów Lubelski - Członek partii PSL
9. Piotr Wysocki – przedsiębiorca – Chełm - Członek partii PSL
10. Janusz Hordejuk – pielęgniarz – Parczew - Członek partii PSL
11. Wiesław Różyński - pracownik administracji samorządowej - Gromada - Członek partii PSL
12. Adam Panasiuk - pracownik administracji samorządowej – Urszulin - Członek partii PSL
13. Jarosław Wójcicki – nauczyciel – Pokrówka - Członek partii PSL
14. Andrzej Czapski - pracownik administracji - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
15. Jan Kowalczyk - pracownik administracji samorządowej – Telatyn - Członek partii PSL
16. Grażyna Bolewska - pracownik administracyjny – Hrubieszów - Członek partii PSL
17. Agnieszka Sęczyk - doradca rolniczy – Sitnik - Członek partii PSL
18. Jerzy Derkacz - lekarz medycyny – Zamość - Członek partii PSL
19. Edyta Fidecka – nauczyciel – Krasnystaw - Członek partii PSL
20. Katarzyna Skowron – księgowy – Białka - Nie należy do partii politycznej
21. Przemysław Litwiniuk - radca prawny - Międzyrzec Podlaski - Członek partii PSL
22. Barbara Skwaryło-Bednarz - nauczyciel akademicki – Bodaczów - Członek partii PSL
23. Elżbieta Miterka - nauczyciel akademicki – Chełm - Nie należy do partii politycznej
24. Stanisław Misztal - lekarz medycyny – Zamość - Członek partii PSL
Komitet Wyborczy Partia Razem
1. Magdalena Zelent – kulturoznawca – Dubienka - Członek partii Partia Razem
2. Jarosław Iwan – archeolog – Węgielce - Członek partii Partia Razem
3. Katarzyna Mazurkiewicz - konsultant do spraw systemów teleinformatycznych – Wierzba - Nie należy do partii politycznej
4. Marcin Kaczyński - kierownik projektu – Lublin - Członek partii Partia Razem
5. Sara Manasterska – tłumaczka – Warszawa - Nie należy do partii politycznej
6. Leszek Karlik – tłumacz – Warszawa - Członek partii Partia Razem
7. Joanna Wicha – pielęgniarka – Warszawa - Członek partii Partia Razem
8. Jan Warzocha - inżynier mechanik – Kraśnik - Nie należy do partii politycznej
9. Ewa Kaczyńska – tłumaczka – Świdnik - Nie należy do partii politycznej
10. Jakub Chmielewski – politolog – Świdnik - Członek partii Partia Razem
11. Klara Jackl – muzealnik – Warszawa - Członek partii Partia Razem
12. Mateusz Roczon – politolog – Lublin - Członek partii Partia Razem
13. Milena Dymek - broker informacji – Katowice - Nie należy do partii politycznej
14. Marcin Dobiaszewski - programista aplikacji – Chełm - Członek partii Partia Razem
15. Marta Gralewska - pracownik kancelaryjny – Lublin - Nie należy do partii politycznej
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1. Grzegorz Raniewicz – parlamentarzysta – Chełm - Członek partii Platforma Obywatelska RP
2. Stanisław Żmijan - inżynier budownictwa - Międzyrzec Podlaski - Członek partii Platforma Obywatelska RP
3. Mariusz Grad – ekonomista - Tomaszów Lubelski - Członek partii Platforma Obywatelska RP
4. Marta Fyk – nauczyciel – Krasnystaw - Członek partii Platforma Obywatelska RP
5. Małgorzata Pędzińska - technik obsługi turystycznej – Pokrówka - Członek partii Platforma Obywatelska RP
6. Wojciech Sosnowski - politolog - Biała Podlaska - Członek partii Platforma Obywatelska RP
7. Marek Poznański - archeolog - Hrubieszów - Nie należy do partii politycznej
8. Marek Lipiec - lekarz medycyny – Mokre - Członek partii Platforma Obywatelska RP
9. Zdzisław Chmielarz – nauczyciel – Parczew - Członek partii Platforma Obywatelska RP
10. Jerzy Wrzesień - lekarz weterynarii – Włodawa - Członek partii Platforma Obywatelska RP
11. Urszula Kryjak – rolnik – Krasew - Członek partii Platforma Obywatelska RP
12. Magdalena Stałęga – nauczyciel – Wierzbica - Członek partii Platforma Obywatelska RP
13. Jarosław Maluha - prezes zarządu - Chomęciska Duże - Nie należy do partii politycznej
14. Karol Dołęga - pracownik administracyjno-biurowy - Międzyrzec Podlaski - Nie należy do partii politycznej
15. Tomasz Czyżewski - inżynier rolnik – Kalinowice - Członek partii Platforma Obywatelska RP
16. Aneta Tywoniuk-Małysz – wizytator – Łaszczów - Członek partii Platforma Obywatelska RP
17. Anna Kowalczyk – księgowy - Rejowiec Fabryczny - Nie należy do partii politycznej
18. Tomasz Antoniuk – pedagog – Hrubieszów - Członek partii Platforma Obywatelska RP
19. Krzysztof Kowalczyk – nauczyciel – Krasnystaw - Nie należy do partii politycznej
20. Joanna Ćwikła – nauczyciel – Krasnystaw - Członek partii Platforma Obywatelska RP
21. Lidia Stanisławek – nauczyciel – Zamość - Członek partii Platforma Obywatelska RP
22. Dorota Adamczyk – wizytator - Chełm - Członek partii Platforma Obywatelska RP
23. Katarzyna Sokalu –Romanów - specjalista polityki społecznej – Chełm - Nie należy do partii politycznej
24. Józef Bergier - nauczyciel akademicki - Sławacinek Stary - Członek partii Platforma Obywatelska RP
Komitet Wyborczy KORWiN
1. Rafał Bukowski – chemik – Chełm - Członek partii KORWiN
2. Igor Dzikiewicz - przedstawiciel handlowy - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
3. Sławomir Stafijowski – politolog – Krasnystaw - Nie należy do partii politycznej
4. Tomasz – Czarnecki – muzyk – Werbkowice - Nie należy do partii politycznej
5. Marcin Lis – rolnik - Tarnogóra Kolonia - Nie należy do partii politycznej
6. Agnieszka Marciniuk – sprzedawca - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
7. Arkadiusz Strojek – matematyk - Radzyń Podlaski - Nie należy do partii politycznej
8. Mariusz Seńko - realizator dźwięku - Zamość - Nie należy do partii politycznej
9. Grzegorz Buczek - monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych – Biłgoraj - Nie należy do partii politycznej
10. Kamil Niewiadoski - specjalista administracji publicznej – Parczew - Nie należy do partii politycznej
11. Paweł Kotwicki – przedsiębiorca – Chełm - Nie należy do partii politycznej
12. Małgorzata Jońska - pedagog mediów – Werbkowice - Nie należy do partii politycznej
13. Lechosław Nyzak – przedsiębiorca - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
14. Marta Szymańska - animator kultury – Chełm - Nie należy do partii politycznej
15. Paweł Drygiel – ekonomista – Brodzica - Nie należy do partii politycznej
16. Wioletta Kasprzak - agent ubezpieczeniowy – Pokrówka - Nie należy do partii politycznej
17. Katarzyna Wawryniuk - nauczyciel matematyki – Alojzów - Nie należy do partii politycznej
18. Barbara Czarnecka-Sobczak – politolog – Werbkowice - Nie należy do partii politycznej
19. Inez Białobrzewska – socjolog - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
20 . Katarzyna Weberman - terapeuta środowiskowy – Chełm - Nie należy do partii politycznej
21. Rafał Ciesielczuk - inżynier budownictwa – Werbkowice - Nie należy do partii politycznej
22. Anita Majdańska – fizjoterapeuta – Zamość - Nie należy do partii politycznej
23. Kinga Sierocka-Piotrowska – sprzedawca - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
24. Włodzimierz Pawelec - animator kultury – Krasnystaw - Nie należy do partii politycznej
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Beata Mazurek – socjolog – Chełm - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2. Sławomir Zawiślak – historyk – Płoskie - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3. Jan Szewczak – prawnik – Warszawa - Nie należy do partii politycznej
4. Marcin Duszek – nauczyciel - Międzyrzec Podlaski - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5. Teresa Hałas – rolnik – Topola - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6. Wiesław Holaczuk - nauczyciel historii – Włodawa - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7. Maria Gmyz – architekt – Zamość - Nie należy do partii politycznej
8. Piotr Olszówka – pedagog - Stary Bidaczów - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9. Agata Borowiec – przedsiębiorca - Aleksandrów Czwarty - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10. Lucjan Cichosz - lekarz weterynarii - Żółkiew Kolonia - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11. Tomasz Zieliński - pracownik samorządowy - Tomaszów Lubelski - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12 . Lech Szopiński – nauczyciel – Mircze - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13. Jerzy Szwaj - lekarz weterynarii – Parczew - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14. Jakub Banaszek - specjalista do spraw ochrony zdrowia – Warszawa - Członek partii Polska Razem Zjednoczona Prawica
15. Barbara Barszczewska - lekarz medycyny - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
16. Robert Mazurek – nauczyciel - Radzyń Podlaski - Nie należy do partii politycznej
17. Halina Czarnecka - pracownik samorządowy – Zwiartów - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18. Jerzy Kwiatkowski – elektryk – Kanie - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19. Anna Subocz-Chachuła – menadżer – Zamość - Nie należy do partii politycznej
20. Agnieszka Skubis-Rafalska – nauczyciel – Werbkowice - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21. Zdzisław Szwed - inżynier elektroenergetyk – Chełm - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22. Franciszek Kawa - nauczyciel – Zamość - Członek partii Solidarna Polska
23. Małgorzata Suszczyńska – nauczyciel - Biała Podlaska - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24. Adam Abramowicz - poseł na sejm - Biała Podlaska - Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
1. Riad Haidar - lekarz medycyny Biała Podlaska - Członek partii SLD
2. Michał – Kabaciński – prawnik – Lublin - Członek partii Twój Ruch
3. Gertruda Miarowska – administratywista – Nielisz - Członek partii SLD
4. Marian Lipczuk - pracownik biurowy – Chełm - Członek partii SLD
5. Józef Łaba – prawnik – Biłgoraj - Nie należy do partii politycznej
6. Łucja Pamulska -urzędnik pocztowy – Włodawa - Członek partii SLD
7. Tomasz Tylus - historyk sztuki – Krasnystaw - Członek partii SLD
8. Mirosław Blacha – przedsiębiorca – Srebrzyszcze - Nie należy do partii politycznej
9. Maciej Podlewski – przedsiębiorca – Zamość - Nie należy do partii politycznej
10. Aleksandra Gryźlak – politolog – Warszawa - Nie należy do partii politycznej
11 . Tomasz Bednarz – historyk – Biłgoraj - Członek partii SLD
12. Iwona Staszczak – handlowiec – Lublin - Nie należy do partii politycznej
13. Wojciech Fręchowicz – politolog - Radzyń Podlaski - Członek partii SLD
14. Marta Dziuba – kulturoznawca – Lublin - Członek partii Twój Ruch
15. Piotr Gwizdała - technik mechanik – Rogóźno - Nie należy do partii politycznej
16. Iwona Mazur – ankieter – Chełm - Nie należy do partii politycznej
17. Renata Sokołowska-Żelazowska - instruktor nauki jazdy – Wygoda - Nie należy do partii politycznej
18. Małgorzata Kamińska-Biskup - agent bankowy – Lublin - Członek partii Twój Ruch
19. Paweł Furman – fotograf – Lublin - Członek partii Twój Ruch
20. Izabela Koczura - pracownik administracyjny – Chełm - Nie należy do partii politycznej
21 . Sylwia Pieczonka – dziennikarz - Bakus-Wanda - Nie należy do partii politycznej
22. Andrzej – Piłasiewicz – przedsiębiorca – Wetlina - Członek partii Twój Ruch
23. Tomasz Dominik – politolog – Parczew - Członek partii SLD
24. Grzegorz Pawelec – rybak – Kock - Nie należy do partii politycznej
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
1. Jarosław –Sachajko – przedsiębiorca – Zamość - Nie należy do partii politycznej
2. Artur Dobrowolski – przedsiębiorca – Biłgoraj - Nie należy do partii politycznej
3. Zbigniew Mazurek - inżynier budownictwa – Chełm - Nie należy do partii politycznej
4. Szymon Kornijczuk - specjalista do spraw marketingu internetowego –Czułczyce - Nie należy do partii politycznej
5. Mare Świderczuk - inżynier budownictwa - Rejowiec Fabryczny - Nie należy do partii politycznej
6. Andrzej Kudlicki – przedsiębiorca - Tomaszów Lubelski - Nie należy do partii politycznej
7. Magdalena Drozd – fryzjer – Jarosławiec - Nie należy do partii politycznej
8. Jarosław Szyszkowski – prawnik – Chełm - Nie należy do partii politycznej
9. Katarzyna Biszkont - specjalista do spraw organizacji konferencji – Zamość - Nie należy do partii politycznej
10. Karolina Piwko – dietetyk – Zamość - Nie należy do partii politycznej
11. Paulina Suchań – nauczyciel - Wólka Okopska - Nie należy do partii politycznej
12. Anna Komajda - technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Siennica Królewska Mała - Nie należy do partii politycznej
13. Klaudia Borowik – nauczyciel – Chełm - Nie należy do partii politycznej
14. Mateusz Zawiślak – przedsiębiorca – Rybnica - Nie należy do partii politycznej
15. Katarzyna Hojda - technik usług fryzjerskich – Łapiguz - Nie należy do partii politycznej
16. Waldemar Nieścior – stolarz - Tomaszów Lubelski - Nie należy do partii politycznej
17. Joanna Kwiatkowska – ekonomista – Łaszczówka - Nie należy do partii politycznej
18. Karol Krzaczkowski – elektronik – Wielącza - Nie należy do partii politycznej
19. Mateusz Margol - doradca rolniczy - Mircze - Nie należy do partii politycznej
20. Kinga Terlecka-Stankiewicz - terapeuta zajęciowy – Pniówek - Nie należy do partii politycznej
21. Janusz Chodun - technik mechanik – Chełmiec - Nie należy do partii politycznej
22. Marek Leoniak – tokarz – Chełm - Nie należy do partii politycznej
23. Paweł Białas - trener judo – Chełm - Nie należy do partii politycznej
24. Sławomir Suszczyński – prawnik - Biała Podlaska - Nie należy do partii politycznej
Dziennik Zachodni / Wielki Piątek
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?