Małachowski sportowcem sierpnia

Paweł Pluta
Tego jeszcze nie było. Piotr Małachowski, który został wybrany przez naszych Czytelników Sportowcem Lipca na Dolnym Śląsku, zdobył też najwięcej głosów w sierpniu. Ale nie ma co się dziwić, skoro mistrz Europy w rzucie dyskiem został też zwycięzcą cyklu Diamentowej Ligi.

Na lekkoatletę WKS Śląska Wrocław za pośrednictwem strony internetowej www.nasz-plebiscyt.pl głosowało 35 proc. Czytelników. Na drugiej pozycji uplasowała się Agata Tarczyńska, najskuteczniejsza piłkarka nożna AZS Wrocław (17 proc. głosów). Na trzecim miejscu ex aequo znaleźli się zapaśnicy Śląska Wrocław, Julian Kwit i Tomasz Świerk (po 15 proc. głosów), którzy zdobyli medale mistrzostw świata wojskowych.

Pozostałe wyniki głosowania na Sportowca Sierpnia na Dolnym Śląsku na stronie www. naszplebiscyt.pl.