MŚ Piłka Ręczna Katar 2015. Memy po meczu Polska - Hiszpania! Mamy brązowy medal! (MEMY I FILMIKI)

MH, TVN X-news
Polska - Hiszpania. MŚ Piłka Ręczna Katar 2015. Memy i filmiki Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej demotywatory.pl
Polska - Hiszpania. Memy Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015. Po wygranej polskich szczypiornistów kibice jak zwykle oszaleli z radości! W sieci pełno jest śmiesznych obrazków komentujących rozgrywki. Zobacz memy MŚ Piłka Ręczna Katar 2015 Polska - Hiszpania i filmiki.

MEMY PO MECZU POLSKA - HISZPANIA. MŚ PIŁKA RĘCZNA KATAR 2015

Polscy szczypiorniści po dramatycznym meczu pokonali Hiszpanię 29:28 w meczu o brązowy medal mistrzostw świata. Tuż po końcowym gwizdku biało-czerwoni w szalony sposób cieszyli się z tego sukcesu.

Szalona radość polskich szczypiornistów po wygranej z Hiszpanią (FILMIK):

ZOBACZ KONIECZNIE: POLSKA - HISZPANIA 29:28. MAMY BRĄZ MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE RĘCZNEJ (FILMY, ZDJĘCIA)

POLSKA - HISZPANIA. POLACY MAJĄ BRĄZOWY MEDAL MŚ PIŁKA RĘCZNA KATAR 2015

Polscy piłkarze ręczni z brązowymi medalami mistrzostw świata. W meczu o trzecie miejsce mundialu w Katarze biało-czerwoni w niesamowitych okolicznościach pokonali Hiszpanię 29:28. Starcie lepiej rozpoczęli gracze Michaela Bieglera, którzy prowadzili nawet czterema bramkami. Końcówka pierwszej części należała jednak do obrońców tytułu. Ci odrobili straty i na przerwę obie ekipy schodziły przy remisie 13:13.

Polscy szczypiorniści z brązowym medalem MŚ. Biało-czerwoni pokonali Hiszpanię 29:28 (FILMIK):

Drugie 30 minut to dominacja Hiszpanów, którzy długo prowadzili kilkoma golami. Polacy zachowali jednak zimną krew i tuż przed końcem doprowadzili do remisu po rzucie MVP spotkania, autora 8 trafień, Michała Szyby. Do rozstrzygnięcia małego finału potrzebna więc była dogrywka. W niej biało-czerwoni byli lepsi o bramkę i trzeci w historii brązowy medal mistrzostw świata dla Polski stał się faktem.