Pensjonat Leśny Dwór – oto idealne miejsce, jeżeli poszukujesz naprawdę komfortowych noclegów w Karpaczu!

Materiał informacyjny Gebuko sp. z o.o.
Spędzanie wakacji, urlopów czy nawet weekendów w Polsce, a nie za granicą, to pomysł naprawdę wielu rodaków. To opcja bezpieczniejsza i bardziej odpowiedzialna, jednocześnie niewymagająca od nas długich podróży. Jeżeli interesuje i Was, zachęcamy do wybrania Karpacza, miejsca tak chętniej odwiedzanego od lat przez wielu Polaków – a idealnym noclegiem na miejscu na pewno okaże się właśnie Pensjonat Leśny Dwór.

Czemu jednak Karpacz? To miejsce popularne, pełne atrakcji dla osób w każdym wieku. Wiele z nich skierowanych jest do osób najmłodszych, jednocześnie czekają tu na nas Karkonosze, ze Śnieżką, która tak chętnie zdobywana jest nawet przez bardziej doświadczonych miłośników górskich wypraw. Na jej szczycie czeka na nas natomiast dawne schronisko, które obecnie pełni funkcję punktu obserwacyjnego – przy odrobinie szczęścia i dobrej pogody czeka na nas panorama okolicy i widok sięgający nawet 200 km!

Do tego wiele zbytów, na czele ze Świątynią Wang – norweskim kościołem, który w częściach został sprowadzony do Polski w wieku XIX. To nie lada wyczyn, zwłaszcza że powstał on na przełomie wieku XII i XIII! Do tej pory jest on wykorzystywany podczas nabożeństw i prezentuje się znakomicie – a to wszystko bez użycia nawet jednego gwoździa! To znakomity przykład kościoła klepkowego, kiedyś budowli popularnych, lecz nie tylko w Polsce, ale również na świcie, coraz rzadszych.

noclegi w Karpaczu

W okolicy również czeka na nas wiele miejsc godnych odwiedzenia – od Kowar, gdzie będziemy mogli zwiedzać sztolnie, w których kiedyś wydobywano uran, po Ściegny, gdzie czeka na nas Western City – mały park rozrywki, który na pewno sprawdzi się idealnie, jeżeli nasze dzieci są fanami Dzikiego Zachodu. Liczne atrakcje czekają na nas przy naprawdę niskich cenach biletów, warto więc zajrzeć tam przynajmniej na kilka godzin.

To i wiele więcej, czeka na nas w Karpaczu i jego okolicach. Kluczem do udanego wypoczynku jest jednak odpowiedni nocleg i dlatego właśnie warto wybrać Leśny Dwór.

Leśny Dwór w Karpaczu – tani nocleg dla osób wymagających

Leśny Dwór to przede wszystkim idealna baza wypadkowa. Znajduje się on przy ul. Karkonoskiej 1, dlatego niezleżenie do tego, czy kierujemy się w stronę centrum, czy w stronę górskich szlaków, mamy idealny punkt startowy. Dodatkowo tuż obok znajduje się znakomita włoska restauracja Mamma Mia – jeżeli kochacie pizze i makarony, nie możecie jej pominąć. Do tego sama okolica jest naprawdę urokliwa, co na pewno uda Wam się podziwiać wieczorem, na naprawdę okazałym tarasie – to idealne miejsce na odpoczynek po aktywnym dniu w gronie naszych bliskich i znajomych.

Sam Leśny Dwór to najstarszy pensjonat w Karpaczu. Do chwili obecnej odwołuje się on do swojej historii sięgającej XIX wieku. Jednocześnie, jest to miejsce nowoczesne i wygodne – takie połączenie sprawia, że nie tylko można tutaj odpoczywać, ale również chłonąć atmosferę tego miejsca. A ta ostatnia naprawdę robi wrażenie, co podkreślają liczni, zadowoleni goście.

Na miejscu czekają na nas aż 33 pokoje, podzielone na te standardowe, te o podwyższonym komforcie, oraz na pokoje rodzinne, gdzie czekają na nas m.in. lodówki. Oczywiście pokoje rodzinne posiadają dwa osobne pomieszczenia, te o podwyższonym komforcie prezentują się znacznie atrakcyjniej od pozostałych pokoi i są inaczej urządzone. Nie zmienia to faktu, że wszystkie oferowane pokoje są przestronne, zawsze czyste i wygodne. Czeka w nich telewizja czy osobne łazienki, podstawą są oczywiście niesamowicie wygodne łóżka, w których znakomicie wyśpimy się i odpoczniemy nawet po najbardziej aktywnym dniu spędzonym na górskich szlakach.

Leśny Dwór oferuje również swoim gościom liczne atrakcje, w tym atrakcje dla dzieci w Karpaczu. Zaliczają się do nich plac zabaw czy bawialnia, jednak nie zapominajmy również o sali kinowej, która została przygotowana wyłącznie dla gości Pensjonatu. Dodatkowo, czaka na nich również infrasauna, która sprawdzi się również po aktywnym dniu.

Leśny Dwór oferuje swoim gościom noclegi z wyżywieniem w Karpaczu oraz wielu pakietów, dostosowanych do potrzeb poszczególnych klientów. To również idealne miejsce na spotkania o charakterze biznesowym. Na miejscu znajdziemy nie tylko przestrzeń konferencyjną, ale również sprzęt, który będzie niezbędny podczas spotkań czy wydarzeń tego typu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Pensjonatu oraz samej galerii zdjęć – one najlepiej oddają klimat tego miejsca. Jednocześnie zapewniamy, że będzie to znakomite miejsce noclegowe nawet dla bardzo wymagających gości.

Do zobaczenia w Karpaczu!

Dodaj ogłoszenie