2 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:Jelenia Góra...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Jeleniej Górze i okolicach. Znamy stawki ofert z PUP Jelenia Góra

POMOCNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy:Jelenia Góra
Zakres obowiązków: praca na budowie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu: nie dotyczy
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy
Data rozpoczęcia:23.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania: nie dotyczy
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
komunikatywność, rzetelność
Wymagane doświadczenie: 1 miesiąc
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Adres: Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra
Osoba do kontaktu: Iwona Smirnow
Numer telefonu:756473160 w. 175
[email protected]