Praca w KGHM - zobacz najnowsze i aktualne oferty - maj 2021

Mateusz Różański
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Hurtownia Wielobranżowa
Zakres obowiązków:

1) Znajomość zasad obsługi klienta,
2) Wykonywanie zadań związanych z realizacją planu sprzedaży,
3) Realizacja dostaw w oparciu o zamówienia i chęć rozwoju zawodowego,
4) Składanie ofert i sprzedaż towarów,
5) Pozyskiwanie nowych odbiorców i utrzymanie kontaktów z już istniejącymi,
6) Przygotowywanie postępowań przetargowych i współpraca z Działem Postępowań Przetargowych

Firma oferuje:

1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,
3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),
4) Pakiet medyczny,
5) Pracowniczy program emerytalny,
6) Przyjazną atmosferę w pracy,
7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Wymagania:
Minimalne:
Wymagany staż: 3 lata
Prawo jazdy Kat. B
Chęć rozwoju zawodowego
Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania SAP
Miejsce pracy: Lubin Komórka organizacyjna: Hurtownia Wielobranżowa Zakres obowiązków: 1) Znajomość zasad obsługi klienta, 2) Wykonywanie zadań związanych z realizacją planu sprzedaży, 3) Realizacja dostaw w oparciu o zamówienia i chęć rozwoju zawodowego, 4) Składanie ofert i sprzedaż towarów, 5) Pozyskiwanie nowych odbiorców i utrzymanie kontaktów z już istniejącymi, 6) Przygotowywanie postępowań przetargowych i współpraca z Działem Postępowań Przetargowych Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy program emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy. Wymagania: Minimalne: Wymagany staż: 3 lata Prawo jazdy Kat. B Chęć rozwoju zawodowego Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania SAP Piotr Krzyżanowski
Praca w KGHM kusi od zawsze. Obecnie firma szuka pracowników na blisko 30 wolnych stanowisk. To zróżnicowane oferty pracy - od górników, przez pracowników magazynowych, po pracowników administracyjnych i biurowych. Praca czeka w Legnicy, Lubinie, Głogowie, czy Polkowicach. Pod ostatnim ze zdjęć znajduje się link prowadzący do wszystkich ofert - tam można aplikować.
od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!