Redakcja naszemiasto.pl na Dolnym Śląsku - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Dolnego Śląska. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na całym Dolnym Śląsku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: tereny.redakcja@gazeta.wroc.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Dolny Śląsk

Wrocław

  • ul. św. Antoniego

  • Katarzyna Zimna

  • tel. 502 499 334

  • katarzyna.zimna@polskapress.pl

  • Robert Migdał

  • 502 499 812

  • robert.migdał@polskapress.pl

Głogów

  • ul. Słodowa 8a

  • Grażyna Szyszka

  • 502 499 804

  • grazyna.szyszka@polskapress.pl

  • Kacper Chudzik

  • 514 800964

  • kacper.chudzik@polskapress.pl

Wałbrzych

  • Rynek 13
  • Adrianna Szurman
  • 502 499 309
  • adrianna.szurman@polskapress.pl
  • Paweł Gołębiewski
  • 514800966
  • pawel.golebiewski@polskapress.pl

Lubin

  • ul. Kopernika 10
  • Mateusz Różański
  • tel. 514 800 962
  • mateusz.rozanski@polskapress.pl

Legnica

  • Rynek 5/6 (I piętro)
  • Mateusz Różański
  • tel. 514 800 962
  • mateusz.rozanski@polskapress.pl
  • Klaudia Korfanty
  • tel. 502 499 820
  • klaudia.korfanty@polskapress.pl

Świdnica

  • Małgorzata Moczulska
  • tel. 502 499 826
  • malgorzata.moczulska@polskapress.pl

Kłodzko

  • Damian Bednarz
  • tel. 502 499 821
  • damian.bednarz@polskapress.pl

Oleśnica

  • Karolina Jurek-Bugla
  • tel. 797 607 850
  • karolina.jurek@polskapress.pl

Syców

  • Beata Samulska
  • tel. 696 420 332
  • beata.samulska@polskapress.pl

Zgorzelec/Jelenia Góra

  • Paulina Gadomska
  • tel. 502 499 319
  • paulina.gadomska@polskapress.pl

PATRONATY

  • Natalia Niedzielska-Burdzy
  • tel. 71-374-81-13
  • natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

Regionalny oddział marketingu i reklamy

MARKETING

  • Anna Bijak
  • tel. 502 499 313
  • anna.bijak@gazeta.wroc.pl

BIURO REKLAMY

  • Karolina Michalak

  • tel. 502 499 323

  • karolina.michalak@polskapress.pl

  • Kamil Mońko

  • kamil.monko@polskapress.pl


Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Z tym zaświadczeniem nie unikniesz mandatu

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl na Dolnym Śląsku - skontaktuj się z nami! - Wrocław Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3