Skoki. Polacy wygrali najwięcej konkursów Pucharu Świata w sezonie 2019/20. Jak skakali Kamil Stoch, Dawid Kubacki i spółka [podsumowanie]

(stan)
Polacy znaleźli się poza podium w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i na najniższym stopniu podium w Pucharze Narodów w sezonie 2019/20 w skokach narciarskich. Nasi zawodnicy wygrywali poszczególne konkursy Pucharu Świata - to właśnie reprezentanci Polski najczęściej stawali na najwyższym stopniu podium w tym sezonie - i duże turnieje. Polscy skoczkowie zwyciężyli w siedmiu konkursach, podczas gdy Austriacy, Niemcy i Japończycy w pięciu, a Norwegowie w czterech. Zobaczcie podsumowanie występów polskich skoczków narciarskich w zakończonym sezonie, jakie mieli wyniki, co wygrali i ile zarobili.