Szukasz pracy? Oto najnowsze oferty pracy w powiecie jeleniogórskim. Sprawdź! [ZDJĘCIA]

Paulina Gadomska
PRACA W MARKECIE
Miejsce pracy:Jelenia Góra, dolnośląskie
Pracodawca:"DINO POLSKA" S. A.
Dostępna od:5 dni
Data ważności:17.10.2020
Data rozpoczęcia:18.09.2020
Wynagrodzenie brutto:od 2 600 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:obsługa kasy fiskalnej,obsługa działu mięsnego,dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz dbanie o ekspozycję towarów
Wymagania:wykształcenie - podstawowe
staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6
PRACA W MARKECIE Miejsce pracy:Jelenia Góra, dolnośląskie Pracodawca:"DINO POLSKA" S. A. Dostępna od:5 dni Data ważności:17.10.2020 Data rozpoczęcia:18.09.2020 Wynagrodzenie brutto:od 2 600 PLN Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny Wymiar etatu:1 Zmianowość: Dodane przez:PUP Zakres obowiązków:obsługa kasy fiskalnej,obsługa działu mięsnego,dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz dbanie o ekspozycję towarów Wymagania:wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 pixabay
Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś! Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najnowsze oferty pracy z terenu powiatu jeleniogórskiego, które znalazły się w bazie Powiatowego Urzędu Pracy. Zobacz! Może znajdziesz pracę dla siebie!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!