Walentynkowa odsłona Wspólnej Przestrzeni Pasaży Tesco

Materiał informacyjny
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi – nowa odsłona Pasaży Tesco! Tym razem motywem przewodnim warsztatów będzie Święto Zakochanych. Wydarzenie odbędzie się w pięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze, Szczawno-Zdroju oraz w Jeleniej Górze.

W Dniu Zakochanych w godzinach 9:30-13:00 zapraszamy na kreatywne warsztaty walentynkowe w Jeleniej Górze! To już kolejna odsłona Wspólnej Przestrzeni Pasaży Tesco – dedykowana wyjątkowemu świętu, jakim są Walentynki. Organizatorzy zająć przygotowali dla Uczestników Walentynkowe Spa, dzięki któremu będą oni mogli stworzyć urocze, serduszkowe mydełka. W trakcie warsztatów Uczestnicy dowiedzą się, jak samodzielnie wykonać mydło roślinne bez użycia chemii czy sztucznych barwników, za to z dodatkiem drogocennych ziół i aromatycznych olejków. Prześliczne serduszka zapakowane we handmade’owe torebeczki sprawdzą się jako miły upominek dla bliskiej osoby. Inną atrakcją warsztatów będzie możliwość stworzenia papierowych kwiatów lub serc origami, które bardzo ładnie prezentują się jako ozdoba w doniczce. Obdarowana osoba z pewnością poczuje się wyjątkowo, gdy otrzyma własnoręcznie wykonaną walentynkową niespodziankę!

Walentynkowa edycja Wspólnej Przestrzeni Pasaży Tesco to idealna szansa na spędzenie Dnia Zakochanych w niezwykle twórczy sposób. Zajęcia warsztatowe w tym wyjątkowym okresie walentynkowym pozwalają na kreatywne spędzenie wolnego czasu poprzez dzielenie się oryginalnymi pomysłami z innymi. To także okazja do rozwoju swoich manualnych umiejętności, których efekty będą widoczne w postaci przepięknych walentynkowych pamiątek.

Dodaj ogłoszenie