MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wirtualna komenda w telefonie za darmo. Wystarczy tylko pobrać

Piotr Sobala
Piotr Sobala
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracja oraz Policja przygotowały aplikację mobilną Moja Komenda. Aplikacja ta zapewnia szybki dostęp do informacji i dodaje bazę danych o najbliższych obiektach policyjnych.

Moja Komenda jest to bezpłatna aplikacja działająca zarówno na systemach android i IOS. Nie jest wymagany stały dostęp do internetu ze względu na to, że aplikacja po zainstalowaniu działa w trybie offline. Jednakże, w celu pełnej funkcjonalności potrzebna będzie sieć.

Baza danych aplikacji zawiera:

  • informacje o wszystkich obiektach policyjnych
  • informację o ponad 8 tysiącach dzielnicowych z terenu kraju
  • numery telefonów i adresy obiektów i funkcjonariuszy

Baza danych, poprzez sieć redaktorów lokalnych, aktualizowana jest w systemie ciągłym, w związku z czym zaleca się zapewnienie okresowego dostępu do sieci Internet, podczas którego następuje automatyczna aktualizacja informacji. W celu ograniczenia transmisji danych aktualizowane są wyłącznie dane, które uległy modyfikacji. W przypadku dłuższej przerwy w użytkowaniu aplikacji, po jej uruchomieniu może wystąpić kilkusekundowa zwłoka związana z aktualizacją danych.

Moja Komenda przygotowana jest dla użytkowników, którzy kontaktują się z policją w przypadkach innych niż nagłe i zagrażające życiu. W takich wypadkach dalej należy dzwonić pod numer alarmowy 112.

Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie aplikacja sama odnajdzie najbliższy policyjny obiekt, wskaże trasę dojścia lub dojazdu. Aplikacja umożliwia również wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym oraz podgląd siedziby jednostki w trybie Street view.

Dzielnicowy nie pracują jednak całodobowo, dlatego dzięki korzystaniu z aplikacji, automatycznie zostaniemy przekierowani do jednostki, w której interesujący nas aktualnie dzielnicowy pracuje. Dla wygody i pełnego bezpieczeństwa, numer kontaktowy jest stały i nie zmieni się nawet po zmianie pracownika dzielnicowego.

Linki do pobrania:
Urządzenia Android
Urządzenia IOS

od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na jeleniagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto