Pływanie. Występ MKS Jedenastka i Agaty Korc na mistrzostwach Polski

MJ
Dwójka pływaków z klubu MKS Jedenastka Jelenia Góra wystartowali dziś rano w Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców, które wczoraj rozpoczęły się w Szczecinie.

W eliminacjach najlepiej wypadła jednak, pochodząca ze Zgorzelca Agata Korc, która wygrała dziś rano wyścig na 50 metrów stylem motylkowym i awansowała do wieczornego półfinału i finału. Przypomnijmy, że Agata jest mistrzynią Polski na tym dystansie.

Dziś startowała również Kamila Winogrodzka z jeleniogórskiej Jedenastki i zajęła 45 miejsce (nie awansowała dalej). 69. miejsce i również bez awansu zajął Kamil Fronia na 100 metrów stylem dowolnym. Jutro i pojutrze będą startować na innych dystansach. To jedyni zawodnicy MKS Jedenastka Jelenia Góra w tych zawodach.