3 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Jelenia Góra...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Jeleniej Górze i okolicach. Znamy stawki ofert z PUP Jelenia Góra

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejsce pracy: Jelenia Góra
Zakres obowiązków: wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów, ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu:1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:160
Data rozpoczęcia:16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik pojazdów samochodowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: obsługa serwisowa pojazdów
Krótki opis działalności gospodarczej:
salon samochodowy
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Adres: Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra
Osoba do kontaktu: Anna Statkiewicz
Numer telefonu:756473160 w. 157
Email:[email protected]
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Liczba miejsc pracy:1
w tym dla niepełnosprawnych:0